Регіональні

У депо Помічна створили первинку ВПЗУ ВАЖЛИВО!

У локомотивному депо Помічна Регіональної філії Одеської залізниці ПАТ «Укрзалізниця» днями відбулися установчі збори первинного осередку Вільної профспілки залізничників України. У них взяло участь понад 70 працівників підприємства.


 

Робітники одразу писали дві заяви – про вихід із Профспілки залізничників і транспортних будівельників України і вступ до Вільної профспілки залізничників України.

Головою новоствореної профспілкової організації обрано машиніста Костянтина Семенцова.
«Ми вирішили поповнити ряди Вільної профспілки залізничників України, бо вона активно підтримує робітників у їхній боротьбі за безпечні умови праці, своєчасну й гідну зарплату, дотримання усіх інших норм чинного законодавства, а не стає на бік адміністрації, як це робить Профспілка залізничників і транспортних будівельників України, - заявив він. – Ми теж у своєму депо й на рівні ПАТ «Укрзалізниця» боротимемося за справедливе ставлення до працівників, підвищення зарплат і можливість працювати на справній техніці і в безпечних умовах, щоб після роботи йти відпочивати додому, а не потрапляти до лікарні".

До речі, після того, як Вільна профспілка залізничників України підтримала акцію машиністів і їхніх помічників діяти виключно за інструкціями, новий первинний осередок ВПЗУ створився також у депо Львів-Захід Регіональної філії Львівської залізниці та інших підрозділах ПАТ «Укрзалізниця».

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83