Регіональні

У Селидовому мітингуватимуть шахтарі ВАЖЛИВО!

Сьогодні в місті Селидовому (Донецька обл.) відбудеться мітинг, ініційований трудовими колективами ДП «Селидіввугілля». Про це повідомив голова первинного осередку НПГУ шахти «1/3 Новогродівська» Сергій Павлов. За його словами, вдатися до протестної акції змусила нестабільна ситуація на копальнях об'єднання. Станом на 30 травня на ДП «Селидіввугілля» людям заборгували заробітну плату за два місяці.

«Працівники структурних підрозділів ДП ​​отримали тільки 70 відсотків заробленого за березень, - розповів Сергій Павлов. - До того ж, як і раніше, не вирішуються питання технічного переоснащення і перспективного розвитку шахт».

Профспілковий лідер зазначив, що мітинг санкціонований, про його проведення повідомлено мерів міст Селидового та Новогродівки, адміністрацію держпідприємства та директорів шахт. Очікується, що в заході візьмуть участь народні депутати Валерія Заружко та Сергій Сажко. Слід зауважити, що роботу копалень на час акції припиняти не планується.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83