Регіональні

Шахта №9 «Нововолинська» припинила роботу. Гірники вимагають виплати заборгованої зарплати ВАЖЛИВО!

Сьогодні о 8-й годині ранку працівники всіх чотирьох змін шахти №9 «Нововолинська» прийшли під будівлю ДП «Волиньнугілля» з вимогою виплатити їм зарплату, заборговану за березень і квітень цього року.

Як розповів по телефону голова первинного осередку Незалежної профспілки гірників України шахти Василь Гура, стихійно припиняти роботу з вимогою погасати заборгованість із зарплати і внести зміни до Держбюджету, передбачивши у ньому кошти на підтримку видобутку вугілля й виплату заробітної плати, гірники почали ще у п’ятницю, 25 травня. Тоді шахтарі першої зміни не спустилися у вибій, а прийшли на зустріч із в.о. генерального директора ДП «Волиньвугілля» Андрієм Пилипюком. Згодом до них приєдналися й робітники другої зміни шахти №9. На жаль, переговори залишилися безрезультатними. Тому копальня сьогодні не працює. Представники протестувальників о 9-й годині мали розмову із  в.о. генерального директора ДП «Волиньвугілля», який пообіцяв виплатити частину заборгованої зарплати за квітень. Але шахтарі налаштовані добиватися повного погашення заборгованого. «На сьогодні ми отримали лише 16% заробленого за березень, а за квітень з нами ще й не починали розраховуватися, - пояснив Василь Гура. – Борг перед шахтарями дев’ятої за березень-квітень складає понад 8 млн грн. А вже й травень практично закінчився. Тому шахтарі не збираються розходитися, бо вже не вірять обіцянкам. Люди чекають смс-повідомлень про надходження коштів на зарплатні картки. Якщо сьогодні заборгованість не погасять, то завтра шахтарі мають намір спустися під землю і не підніматися на поверхню до тих пір, поки з ними повністю не розрахуються за березень і квітень».

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83