Регіональні

За інструкціями почали діяти й у локомотивному депо Пологи ВАЖЛИВО!

До акції залізничників діяти суворо за інструкціями, що триває вже десятий день, приєдналися машиністи локомотивного депо Пологи Запорізької області.

Як і в інших депо, де машиністи, відмовилися заплющувати очі на несправність локомотивів та інші неполадки, робота без порушень вимог техніки безпеки у Пологах теж призвела до зупинки роботи депо. Оскільки керівництво ПАТ «Укрзалізниця та Мінінфраструктури відмовляється вступати у діалог із учасниками акції, зупинка роботи такого важливого залізничного вузла унеможливить роботу металургійних комбінатів Маріуполя і завдасть значних збитків економіці України.

Нагадаємо, акція машиністів локомотивних депо діяти суворо за інструкціями розпочалася у ніч на понеділок, 14 травня, у столичному депо Дарниця. З 5-ї години ранку того ж дня до неї приєдналися залізничники Кременчука. Їх підтримали працівники депо Кривого Рогу, Запоріжжя, Полтави, Тернополя та Миронівки (Київська обл.). У наступні дні за інструкціями почали діяти також машиністи локомотивних депо Синельникове, П’ятихатки, Коростень та Львів-Захід.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83