Регіональні

Приєдналися залізничники Коростеня ВАЖЛИВО!

До акції залізничників Запорізької, Київської, Дніпропетровської та Полтавської областей, які третій день діють виключно за інструкціями, сьогодні приєдналися й працівники депо Коростень із Житомирщини.

Оскільки більшість рухомого складу ПАТ «Укрзалізниця» давно відслужило свій ресурс і його експлуатація у такому стані практично неможлива, бо у будь-який час механізми можуть вийти з ладу і спричинити аварію, дотримання інструкцій фактично паралізувало роботу депо у Кременчуці, Полтаві, Запоріжжі, Кривому Розі, Синельниковому, Дарниці (м.Київ) та Коростені. Принаймні, вантажні перевезення у цих депо не здійснюються через несправність локомотивів. Учасників акції дивує й обурює поведінка керівництва ПАТ «Укрзалізиця», яке досі жодним чином не зреагувало на справедливі вимоги працівників і за три дні так і не знайшло можливості не те що вступити з ними у переговори, а й навіть зв’язатися по телефону. Один з ініціаторів проведення місячника безпеки на залізничному транспорті голова профкому Вільної профспілки машиністів локомотивного депо Кременчук Сергій Москалець вважає, що подібна поведінка адміністрації ПАТ лише поглиблює й так непросту ситуацію. Учасники акції налаштовані й далі суворо дотримуватися інструкцій і закликали всіх залізничників України чинити так само.       

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83