Регіональні

Акція на захист «Попелюшки» ВАЖЛИВО!

Сьогодні у Мирнограді Донецької області відбулася акція на захист дитячого дошкільного закладу №16 «Попелюшка». Її влаштували представники трудового колективу цієї дитячої установи. Акція пройшла за активної підтримки батьків і членів сімей вихованців дитсадка та Незалежної профспілки гірників України, зокрема лідерів МО НПГУ державних підприємств «Мирноградвугілля» і «Селидіввугілля».

«Учасники заходу пікетували мерію Мирнограда, чиновникам якої певне стало зрозумілим, що це вони спричинили хвилювання серед мешканців шахтарського міста, тому намагалися переконати присутніх, що їх побоювання безпричинні, а керівництво ДП «Мирноградвугілля» запевнило, що «Попелюшку» не закриватимуть і не перепрофільовуватимуть, - написав на своїй сторінці у «Фейсбуці» голова Конфедерації вільних профспілок України та Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець. -Вчора мав розмову із заступником міністра енергетики і вугільної промисловості Анатолієм Корзуном і він завірив, що не допустять закриття дитячого дошкільного закладу №16 у м. Мирнограді. Сподіваюся, що він слова дотримає. В іншому випадку, якщо подібне продовжуватиметься, я, як голова НПГУ, змушений буду відкликати свій підпис під погодженням про створення Національної вугільної компанії».

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83