Регіональні

28-годинні перемовини на ПАТ «ArcelorMittal Кривий Ріг: підписано угоду ВАЖЛИВО!

28-годинний марафон перемовин на ПАТ «ArcelorMittal Кривий Ріг» завершився підписанням угоди щодо створення примирної комісії та домовленостей розпочати примирні процедури.  Про це, з посиланням на лідерів місцевих незалежних профспілок, повідомив голова Конфедерації вільних профспілок України та Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.


 

«У ці дні представники дев’яти профспілок об’єдналися у боротьбі й не відступили від своєї консолідованої позиції – зазначив він. – Активну участь у перемовинах брали наші профлідери Юрій Самойлов та Євген Галінський. Хочу також відзначити важливу роль у цій консолідації голови ППО ПМГУ Наталії Маринюк. Нагадаю, що ніч на 4 травня профлідери усіх профспілок провели у приміщенні адмінбудівлі ПАТ «ArcelorMittal Кривий Ріг». Робітники усіляко підтримували своїх представників, й збиралися біля адміністративної будівлі. Їм не дозволяли бути присутніми на перемовинах. У той же час, як розповіли наші профлідери, на підприємство приїхали чимало поліціянтів й навіть привезли автозак».
Михайло Волинець висловив надію, що об’єднаними зусиллями дев'ятьох профспілок вдасться відстояти інтереси робітників ПАТ «ArcelorMittal Кривий Ріг». Наразі профспілківці та працівники підприємства готуються до чергових перемовин, які заплановані на 10 травня.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83