Регіональні

Профспілківці провели ніч в адмінбудівлі «АрселорМіттал Кривий Ріг» ВАЖЛИВО!

Активісти дев’яти профспілкових організацій, що діють на ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», минулу ніч провели у приміщенні адміністративного корпусу підприємства. До такого кроку вони змушені були вдатися після того, як перемовини зі створення примирної комісії, що розпочалися учора о 14-й годині, зайшли у глухий кут.

Про це із місця події повідомив безпосередній учасник переговорного процесу очільник міської організації Кривого Рогу Незалежної профспілки гірників України Юрій Самойлов. За його словами, ключову роль у тому, що не вдається знайти спільної мови, відіграє деструктивна позиція адміністрації, яку представляла директор департаменту з персоналу Олена Пилипенко та відверта пасивність представників Національної служби посередництва і примирення. Такої ж думки дотримуються і голови інших профспілкових осередків підприємства, зокрема Наталія Маринюк  (Профспілка металургів та гірників України) та Євген Галинський (Профспілка працівників промисловості).

Як повідомив голова Незалежної профспілки гірників України  Михайло Волинець, зараз на «АрселорМіттал Кривий Ріг» очікують прибуття керівництва. А поки що його територію заполонили співробітники Національної поліції.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83