Регіональні

На ДП «Львіввугілля» пройшли засідання комісій з охорони праці ВАЖЛИВО!

На шахтах ДП «Львіввугілля» відбулися засідання постійно діючих комісій з питань охорони праці. До складу комісії ДП «Львіввугілля» увійшов і технічний інспектор праці Регіонального об’єднання Незалежної профспілки гірників України м. Червонограда Віктор Оренчук.

У засіданнях комісій брали участь заступник генерального директора з охорони праці ДП Валерій Соколовський, інженерно-технічні працівники, представники відділу нагляду у вугільній промисловості ГУ Держпраці у Львівській області, голови первинних осередків НПГУ копалень. Вони заслухали звіти начальників служб управління з питань дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці, ретельно проаналізували стан техніки безпеки на вугледобувних підприємствах, керівники шахт доповіли про виробничі плани на поточні місяці 2018 року. Під час перезмінок члени комісії акцентували увагу на видах робіт підвищеної небезпеки, наявності та справності саморятівників і вмінні гірників користуватися ними та іншими засобами індивідуального захисту.

                                                                                                                                                                            Ігор ЙОСИПІВ

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83