Регіональні

По-звірячому побили профспілківця-лікаря, який бореться із корупцією в медицині ВАЖЛИВО!

Біля діагностичного центру в Києві 6 квітня невідомі жорстоко побили Юрія Ліску, активіста Вільної профспілки медичних працівників України. Це вже другий напад на лікаря, який відкрито заявив про корупцію в медицині.

Об 11:50 Юрій Ліска йшов до себе на роботу. На території філії №2 комунального неприбуткового підприємства «Київський діагностичний центр» (КДЦ) Деснянського району до нього підійшли двоє молодих людей – віком десь до 25 років.

«Вони пильно дивилися на мене, а коли порівнялися, один з них замахнувся, щоб ударити мене рукою в скроню, але я вчасно зреагував і удар припав по щоці. В результаті я отримав розсічення. Потім ці двоє, на вигляд типові «тітушки», почали мене бити, при цьому один з них сказав: «Якщо ти не замовкнеш, ми тебе вб'ємо», - розповів профспілківець.

Чоловіка гамселили кілька хвилин, згодом у нього діагностували перелом носа, закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку і розсічення м'яких тканин. Можливо, медика били б і довше, якби не двоє перехожих, які погналися за нападниками. Однак молодики застосували газовий балончик, після чого зникли.

Після події Юрій Ліска подзвонив у «швидку» і поліцію. Карета швидкої допомоги приїхала за п'ять хвилин, а ось правоохоронців, за його словами, довелося чекати більш ніж годину.

«Об 11:54 я зателефонував на 102 та повідомив, що мене побили і погрожували вбити, але поліція все не приїжджала. Десь о 12:40 я зателефонував повторно і тільки після цього поліцейські приїхали. На годиннику до того моменту було 13:07», - розповів Юрій Ліска.

Напад стався після того, як він напередодні побував на прийомі у голови Деснянської районної держадміністрації Геннадія Заболотного, де передав заяву про бездіяльність і невиконання приписів Апеляційного суду м Києва чиновниками РДА та керівництвом КДЦ Деснянського району.

Нагадаємо, що 19 лютого 2018 року суд постановив відновити Юрія Ліску на роботі, також адміністрацію КДЦ Деснянського району зобов'язано виплатити медпрацівникові зарплату за час вимушеного прогулу.

«На роботі мене відновили з проблемами, а заробітну плату не виплатили до сих пір», - розповів лікар.

Інцидент прокоментував голова Вільної профспілки медичних працівників України Олег Панасенко: «Побиття профспілкового активіста - це злочин, який заслуговує найсуворішого покарання. Безвідповідальна влада, хвора на корупцію, провокує насильницькі дії проти тих, хто бориться проти тієї ж корупції. Тільки згуртувавшись разом, підтримуючи один одного, ми зможемо пережити ці важкі часи та змінити ситуацію на краще».

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83