Регіональні

Під девізом «Всією бригадою на стадіон» ВАЖЛИВО!

У Павлограді Дніпропетровської області на майданчиках водно-спортивного комплексу «Юність» ПХЗ під девізом «Всією бригадою на стадіон» відбулася ІХ Всеукраїнська спартакіада серед видобувних та прохідницьких бригад підприємств вугільної галузі України.

У Спартакіаді брали участь дев’ять збірних команд вугільних підприємств: ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля», Молодіжна рада ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля», ДП «Селидіввугілля», ДП «Первомайськвугілля», ДП «Шахта імені М.С.Сургая», 8 ВГРЗ (м. Павлоград), ДП «Мирноградвугілля», ПАТ «Ш/у Покровське», ТОВ «Збагачувальна фабрика «Свято-Варваринська».

Команди змагалися у шести видах спорту: з перетягування канату, плавання, настільного тенісу, підтягування на перекладині, шахів та гирьового спорту .

За підсумками змагань, переможцем спартакіади стала команда ПрАТ «ДТЕК «Павлоградвугілля», яка здобула звитягу у плаванні, настільному тенісі, шахах та перетягуванні канату. Друге місце посіла команда Молодіжної ради ПрАТ «ДТЕК «Павлоградвугілля», третє фізкультурники з ДП «Селидіввугілля».

Переможців та призерів загальнокомандного заліку  та  в окремих видах спорту нагородили кубками, медалями, вимпелами та дипломами.

Другий тур Спартакіади планується провести в кінці травня в місті Червонограді Львівської області на базі ДП «Львіввугілля».

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83