Регіональні

На «Родинській» протестують шахтарі (оновлено) ВАЖЛИВО!

Шахта «Родинська» державного підприємства «Мирноградвугілля» сьогодні вранці зупинила роботу. Про це повідомив голова місцевої організації незалежної профспілки гірників України міста Мирнограда та Покровського району (Донецька область) Олександр Абрамов.

За його словами, шахтарі першої зміни заявили, що не мають наміру спускатися у вибій, натомість гірники четвертої зміни залишаються під землею, навідріз відмовляючись підніматися на поверхню. «Зараз їду на «Родинську», щоб на місці дізнатися, яка кількість шахтарів бере участь у протестній акції, і з’ясувати, які саме вимоги висувають гірники», - повідомив Олександр Абрамов.

Побувавши на копальні "Родинська", профспілковий лідер проіформував, що під землею перебувають семеро шахтарів четвертої зміни. "Головна вимога протестувальників - погашення заробітної плати за січень, адже за перший місяць 2018 року станом на 13 березня не виплачено ще жодної копійки. І це, незважаючи на те, що кошти мають справно надходити за статтею "Реструктуризація", передбаченою в державному бюджеті". - розповідає Олександр Абрамов.

Про ситуацію на "Родинській" у Міністерстві енергетики і вугільної промисловості знають, запевнили нас там. І зараз тісно працюють із Міністерством фінансів, аби вплинути на стан справ. Але якихось надходжень раніше ніж наприкінці тижня не обіцяють.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83