Регіональні

ЗІ СВЯТОМ 8 БЕРЕЗНЯ! ВАЖЛИВО!

Дорогі жінки!

Щиро вітаю вас із чудовим святом – Міжнародним жіночим днем! Бажаю, щоб кожен прийдешній день ви зустрічали з посмішкою, передчуттям радості і вірою у краще майбутнє! Щедрість ваших душ зігріває, сила духу – захоплює, а краса – вселяє віру в те, що світ буде врятований.

На жаль, реальне становище жінки в суспільстві не завжди відповідає її справжній ролі та значимості. Ганебним явищем є те, що рівень безробіття серед жіноцтва є значно вищим, ніж у чоловіків. Також загальновідомим фактом є те, що заробітні плати представниць прекрасної частини людства здебільшого поступаються тим, які отримують чоловіки. Сподіваюся, що з часом подібні прояви несправедливості буде викорінено раз і назавжди.

Бажаю міцного здоров’я, нев’янучої молодості і духовної гармонії! Нехай у ваших ніжних серцях завжди квітує весна, а у затишних оселях панують лад, тепло і злагода. Щастя, радості й любові!

Голова Конфедерації вільних профспілок України   Михайло ВОЛИНЕЦЬ

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83