Регіональні

Гірники ДП “Селидіввугілля” продовжують протестувати ВАЖЛИВО!

На усіх чотирьох шахтах ДП “Селидіввугілля” продовжується протест. Про це повідомив голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець на своїй сторінці у facebook.


 

На ранкових зборах першої зміни робітники проголосували за продовження протесту .
«На шахту “Котляревська” в першу зміну робітники взагалі не приїхали. У питаннях щодо проведення акції протесту разом з профспілковими комітетами важливу роль відіграють страйкові комітети і неформальні лідери. Схоже на те, що шахти можуть простояти в неробочому стані доти, доки делегати від трудових колективів не приїдуть до Києва та не отримають результатів після переговорів в профсільному міністерстві та Кабінеті міністрів», - зазначив голова НПГУ.
За словами профлідера, гшрники вимагають виплати усієї заборгованої їм заробітної плати за січень цього року (наразі виплачено 27%).
«За попередній період залишаються ще не сплачені в повному обсязі податки й платежі в фонд соціального страхування, пенсійний фонд. Це також негативно відображається на соціальному становищі працівників. Їм не відшкодовуються вчасно лікарняні, вони не можуть вчасно переходити на пенсію та втрачають страховий стаж. Наступною їхньою вимогою є повне погашення заборгованості з заробітної плати та її підвищення. На шахтах “Котляревська” та “1\3 Новогродівка” вимагають повернення пластів у державну власність. Крім “смотрящего” Кропачева «грає своє кіно» Міністр Ігор Насалик, разом з людьми Олександра Януковича. Зрозуміло, що шахтарі будуть ставити до нього конкретні запитання з цього приводу», - написав Михайло Волинець.

 

  

 

Mykhailo Volynets

 

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83