Регіональні

На «Сухій Балці» намагаються встановити тотальний контроль над працівниками ВАЖЛИВО!

На ПрАТ «Суха Балка» в Кривому Розі затіяли, як запевняють в адміністрації, «оновлення бази даних» в особистих справах працівників. «На якій підставі вирішили перетрусити наші досьє?» - запитують гірники. За відповіддю ми звернулися до голови ППО НПГУ Сергію Барабушуку.

«Анкету, яку змушують заповнювати, я вважаю ще одним проявом гібридної війни адміністрації підприємства проти Незалежної профспілки гірників України, - каже Сергій. - Крім того, що там багато питань про суто особисту інформацію працівників, звертає на себе увагу пункт «Членство в профспілках». Яке діло роботодавцю до того, в якій профспілці я перебуваю, в якій церкві молюся, кого люблю, а кого ненавиджу? Є закон України про захист персональних даних, ті, які необхідні при влаштуванні на роботу, є у відділі кадрів, тому нічого додаткового не потрібно. Члени нашої профспілки відмовляються заповнювати ці анкети, хоча на них тиснуть. І форми тиску продовжують урізноманітнити. Якщо не виходить з анкетами - намагаються шантажувати виплатами. Від людей вимагають, щоб вони до 1 березня вийшли з НПГУ, інакше їм не виплатять по 5 тисяч гривень так званих додаткових коштів до оздоровчих. А це вже кримінальний злочин, і про це ми заявили в правоохоронні органи».

                                                                                                                                                                            Олег ПАВЛОВ

P.S. Сьогодні це питання серед інших підіймалося на зустрічі керівництва та вищого менеджменту ПрАТ «Суха Балка» і компанії DCH. Також значну увагу в розмові було приділено підвищенню зарплати, дотриманню прав працівників та взаємодії у рамках соціального діалогу між роботодавцем і профспілкою. Як відзначив на своїй сторінці у Фейсбуці голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець, хотілося б сподіватися на обіцяну з боку керівництва співпрацю в подальшому. «Принаймні, хочеться у це вірити», - зауважив профспілковий лідер. 

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83