Регіональні

Вимагають дотримання процедури при призначенні головлікаря ВАЖЛИВО!

У ці хвилини у Дніпрі триває акція протесту, у якій беруть участь члени Незалежної профспілки гірників України, представники громадської організації інвалідів праці, потерпілих та сімей робітників загиблих на виробництві Дніпропетровської області «Мир», чорнобильці, афганці, воїни добровольчих батальйонів.

Усіх їх вийти під стіни обласної ради змусило кадрове питання. Йдеться про призначення головного лікаря Павлоградської міської лікарні №4. Протестувальники наполягають, щоб до складу комісії із призначення  увійшли по три представники - від трудового колективу, депутатського корпусу та громадськості, як це передбачено у відповідній постанові Кабінету міністрів. За словами голови Конфедерації вільних профспілок Дніпропетровської області, заступника голови Обласного об’єднання НПГУ Західного Донбасу Миколи Житника, який є безпосереднім учасником подій, про які йдеться, більшість схиляється до того, щоб залишити на посаді головлікаря Марину Костюкову, яка вірою та правдою не один рік бездоганно справляється зі своїми обов’язками. Однак в обласних керманичів, вочевидь, дещо інші плани, тому й мають намір призначити (та ще й без обговорення і не дотримуючись чітко прописаної процедури) «свою» людину. «Звісно, це не могло серед загалу не викликати обурення, тому й прийшло та приїхало під обласну раду стільки людей, - розповів Микола Житник. – За приблизними оцінками, тут присутні щонайменше півтори–дві сотні осіб. Багато з них налаштовані вкрай рішуче – десь із два десятка готові вдатися до голодування у разі несправедливого вирішення питання».

Трохи пізніше Микола Житник повідомив, що голова обласної ради Гліб Пригунов відмовився зустрітися із представниками протестувальників, натомість замкнув кабінет, приймальню і накивав п’ятами.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83