Регіональні

Гірники мають намір створити страйковий комітет ВАЖЛИВО!

Як уже повідомлялося, усі чотири шахти, що входять до складу ДП «Селидіввугілля», учора припинили роботу. У кількох навколишніх містах гірники встановили намети. Вони вимагають погашення заборгованості із зарплати за кілька місяців.

Голова первинної профспілкової організації НПГУ відокремленого підрозділу «Шахта 1-3 «Новогродівська» Сергій Павлов проінформував, що ніч пройшла спокійно. «У встановлених наметах є все необхідне для цілодобового чергування, забезпечили обігрів, тому ніхто не померз, - розповів він. – На наші протестні дії ніхто належним чином не відреагував. Тому ми плануємо о 9.30 провести мітинг, у якому візьмуть участь представники усіх чотирьох шахт. Є намір створити страйковий комітет. Хоча більшості до вподоби словосполучення «голодний бунт». Знаємо, що на мітинг приїдуть телевізійники кількох центральних і регіональних каналів. Сподіваємося, що наша акція набуде суспільного резонансу».

Гірники мають намір домагатися відставки міністра енергетики Ігоря Насалика, а також зустрічі з Прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом. А очільник місцевого об'єднання НПГУ міст Селидового та Новогродівки Віктор Трифонов вдався до радикальних методів - оголосив голодування.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83