Регіональні

НАБУ розпочало вилучення документів на шахті “Центральна” ДП “Мирноградвугілля” ВАЖЛИВО!

Як повідомив голова Незалежної профспілки гірників України  Михайло Волинець, НАБУ розпочало вилучення документів на шахті “Центральна” ДП “Мирноградвугілля”. Він також прокоментував цю ситуацію.


 

«Я вже звертався до заступника міністра енергетики та вугільної промисловості Анатолія Корзуна з питання необхідності забезпечення стабільної роботи шахти та її збереження, - зазначив Михайло Волинець на своїй сторінці facebook. – Бо складається вкрай небезпечна ситуація на шахті “Капітальна”(був. Стаханова),виробки якої на нижчих горизонтах, тобто глибше. Проте, генеральному директору підприємства, схоже, зараз не до цього. НАБУ ще вчора відібрало у нього персональний телефон. Коли я звернув увагу на це заступника міністра енергетики та вугільної промисловості Анатолія Корзуна, він був здивований. Отже йому не доповідають, що вже йде затоплення шахти. Це приклад безвідповідальності, яка панує зараз у вугільній промисловості. 
До речі, в середині 90-х років минулого століття, в результаті такої ж бездіяльності було затоплено одну шахту в об’єданні “Стаханіввугілля”. У результаті того, що шахтні води з’єднуються, була затоплена решта шахт. Міста Стаханов, Брянка і решта навколишніх населених пунктів перетворилися на зону економічного, соціального й екологічного лиха.
Про подальший стан шахт ДП “Мирноградвугілля” та хід подій інформуватиму додатково".

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83