Регіональні

Суд над шахтарями: учасників процесу намагаються залякати ВАЖЛИВО!

У Кровивницькому у ці хвилини триває судове засідання у цивільній справі №390/2078/17 за позовом ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» до 94 працівників  шахти «Інгульська».

Наші активісти повідомляють, що біля приміщення суду зібралася велика кількість поліцейських та спецпризначенців. За словами юриста Незалежної профспілки гірників України Гліба Колесова, який перебуває на місці події, це можна розцінити як залякування учасників процесу та психологічний тиск на шахтарів.

Голова Конфедерації вільних профспілок України та Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець на своїй сторінці у Facebook запевнив, що очолювані ним структури не допустять розправи над людьми. «Ми підготували всі необхідні документи до Міжнародної організації праці та інших світових інституцій про факт розправи над найманими працівниками шахти «Інгульська», - зазначив профспілковий лідер.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83