Регіональні

Профспілківці зустрілися з очільником облдержадміністрації ВАЖЛИВО!

З ініціативи Регіонального об’єднання Незалежної профспілки гірників України м. Червонограда відбулася зустріч із головою Львівської ОДА Олегом Синюткою. На ній також були присутні заступник голови ЛОДА Ростислав Замлинський і директор департаменту паливо-енергетичного комплексу та енергозбереження Михайло Мельник. Незалежну профспілку гірників України на зустрічі представляли голова Регіонального об’єднання, заступник голови НПГУ Віталій Оніжук та активісти первинних осередків НПГУ шахт ДП «Львіввугілля» та ПАТ «Львівська вугільна компанія».

Під час більш ніж годинного спілкування обговорювалися нагальні питання вугільників Львівщини. Профспілкові лідери попросили допомогти у вирішенні наболілих для шахтарів питань, а саме: виплати заробітної плати за грудень 2017 року та авансу за січень 2018-го, збуту вугільної продукції, призначення керівника держпідприємства, а також посприяти у виділенні державної підтримки для шахт ДП «Львіввугілля».

Олег Синютка запевнив профспілківців, що візьме порушені ними питання під особистий контроль, а спеціалісти ЛОДА активно долучатимуться до вирішення проблем вугільників.

                                                                                                                                                                            Ігор ЙОСИПІВ

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83