Регіональні

На шахті №9 «Нововолинська» припинили видобуток ВАЖЛИВО!

Сьогодні припинила видобуток вугілля шахта №9 «Нововолинська» ДП «Волиньвугілля». Як повідомив голова тамтешньої первинної профспілкової організації НПГУ Василь Гура, «причина банальна – немає на чому працювати». 

«Донедавна на шахті працювали три лави, - розповів він. – Останній тиждень ледь добували на одній. А тепер і там припинили видобуток – немає зубців на комбайн».

За словами Василя Гури, призначений два тижні тому генеральним директором ДП «Волиньвугілля» Андрій Пилипюк, «займається невідомо чим». «Я сьогодні мав із ним телефонну розмову. Він мені сказав, що знає про ситуацію на дев’ятій шахті. Повідомив, що матиме зустріч із паном Венгриним – «смотрящим» на шахтах Львівсько-Волинського басейну. Розраховує, що той йому чимось допоможе», - зазначив голова первинки.

Василь Гура нагадав, що на копальні накопичилася заборгованість із заробітної плати – із гірниками промислової групи повністю не розрахувалися за листопад, а працівникам непромислової - виплатили лише за серпень.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83