Регіональні

Голові ВППУ Валентині Коробці погрожують невідомі ВАЖЛИВО!

До голови Вільної профспілки підприємців України Валентини Коробки звернулися торговці зі столичного ринку «Харківський», що на вул. Ревуцького, 40, де відбувається організований КМДА новорічний ярмарок. Вони повідомили, що невідомі особи, які представляються працівниками фірми «Київський магазин» безпідставно вимагають у них гроші – 100 гривень за місце на ринку і 200 гривень – за намет. Причому жодних квитанцій за плату натомість їм не надають. 

«Вирішила перевірити на власному прикладі, чи справді це так, - розповіла Валентина Коробка. – Приїхала на ранок зі своїм крамом. До мене одразу ж підійшли невідомі особи, і почали вимагати гроші. Я їм сказала, що на сайті Київської міської державної адміністрації повідомляється, що участь у ярмарку для підприємців – безкоштовна. Зрештою я погодилася заплатити 100 гривень, але вимагала, щоб мені видали чек із зазначенням сплаченої суми. Але мені відмовилися його видавати. На ринку торгує десь близько двох тисяч чотирьохсот підприємців. Якщо з кожного просто так зібрати по сто-двісті гривень… Уявляєте, яка сума набігає? Я повідомила здирникам, що викличу поліцію. Поліція, щоправда, до ринку їхала цілих дві години, що одразу ж викликає підозру, чи, бува, правоохоронці не долучені до цієї сумнівної оборудки. Після того, як я написала заяву до поліції, до мене підійшов незнайомець і став погрожувати: «Якщо не забереш заяву, то матимеш серйозні проблеми». Тоді я написала ще одну заяву – про погрози… Зараз маю намір звернутися до прокуратури, бо мої заяви досі не внесено до Єдиного реєстру досудових рішень».

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83