Регіональні

Столична податкова заблокувала роботу ДП «Шахта імені М.С. Сургая» ВАЖЛИВО!

За телеграмою столичної фіскальної служби у зв’язку з несплатою ЄСВ від сьогодні заарештовані рахунки ДП «Шахта імені М.С. Сургая», розташованого за 5 км від м. Вугледар Донецької області. 


 

Як повідомив телефоном голова первинного осередку НПГУ підприємства Григорій Даценко, насправді підприємство заборгованості зі сплати ЄСВ зараз не має, а ніяк не може погасити раніше накладені штрафи та пені за прострочку платежів.

«Блокування податківцями рахунків шахти не сприятиме виправленню ситуації, а навпаки тільки погіршить її та ще й призведе до зростання напруги у трудовому колективі, - вважає профспілковий лідер. – Зараз працівникам підприємства ще не виплачено майже 70 відсотків заробленого за листопад. Борг із зарплати складає понад 15 млн грн. Гірники сподівалися, що до Нового року з ними повністю розрахуються за листопад, а тепер у зв’язку із блокуванням рахунків це стає неможливим. Виходить люди залишаться на свята без грошей. Робота шахти взагалі тепер під загрозою, бо через арешт рахунків не має змоги закупити навіть болт чи гайку, не кажучи вже про інші необхідні матеріали, комплектуючі та обладнання. От і виходить, що податкова своїми діями фактично заблокувала роботу шахти й створила напругу у прифронтовому місті. І це у той час, коли українським ТЕС і ТЕЦ не вистачає вугілля і його закуповують за кордоном замість того, щоб створити належні умови своїм шахтам, а не блокувати їхню роботу».

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83