Регіональні

Відсторонення від виконання посадових обов’язків активіста НПГУ суд визнав протиправним ВАЖЛИВО!

Як ми вже повідомляли, проти заступника голови первинної профспілкової організації НПГУ Головного управління Держпраці у Донецькій області Олега Ліщенка було відкрито дисциплінарне провадження з одночасним відстороненням його від посадових обов’язків. А підставою для цього стало те, що він вимагав належного проведення розслідування нещасного випадку, що стався з головою первинки НПГУ, начальником спеціалізованого відділу геолого-маркшейдерського нагляду, переробки корисних копалин, реструктуризації та шахтного будівництва управління гірничого нагляду Дмитром Самохваловим під час обстеження на ДП «ВК Краснолиманська».

Щоб добитися справедливості, Олег Ліщенко змушений був звернутися до суду, який і розглянув цю справу. Дослідженими у судовому засіданні доказами встановлено протиправність наказу першого заступника начальника Головного управління Держпраці у Донецькій області Сергія Дрозда №422-к від 20 жовтня 2017 року, яким було відкрито дисциплінарне провадження про відсторонення Олега Ліщенка від виконання посадових обов'язків, бо адміністрація не змогла ні надати доказів, ні довести у суді фактів порушення Олегом Ліщенком дисципліни, невиконання або неналежного виконання своїх посадових обов'язків та інших вимог, встановлених Законом України «Про державну службу». Правова позиція керівництва грунтувалася лише на домислах та припущеннях, які й висловлювалися у судовому засіданні його представником. Тому суд визнав протиправним відсторонення Олега Ліщенка від виконання посадових обов’язків і повністю задовольнив його позов. Згідно з ним та відповідно до ст.256 Кодексу адміністративного судочинства постанова суду має бути негайно виконана, а отже скасовано наказ першого заступника начальника Головного управління Держпраці у Донецькій області Сергія Дрозда №422-к від 20 жовтня 2017 року «Про відкриття дисциплінарного провадження». Із Головного управління Держпраці України у Донецькій області також мають бути стягнені на користь заступника голови первинки НПГУ понесені ним судові витрати, що складаються із двох судових зборів та оплати послуг адвоката.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83