Регіональні

На шахті «Дніпровська» стався нещасний випадок ВАЖЛИВО!

У ніч із 10 на 11 грудня, в третю зміну, на шахті «Дніпровська»  ш/у «Дніпровська» ДТЕК «Павлоградвугілля»  стався нещасний випадок і троє гірників отримали травми.  Під час підйому пасажирського составу  по ухилу гірничої виробки обірвався тяговий канат лебідки. Гірники, які перебували в пасажирському составі, не дочекавшись спрацювання гальмівної системи, почали вистрибувати з  вагонеток. Аварійна гальмівна система спрацювала та состав зупинився.

Постраждалих гірників доставлено до лікарні міста Павлограда, де їм було надано медичну допомогу.  Загрози їхньому життю немає. Для розслідування та з’ясування причини нещасного випадку, на підприємстві створено комісію, до складу якої ввійдуть і представники профспілок. 

На жаль, це не перший нещасний випадок на шахті «Дніпровська», тому сподіваємося, що керівництво  ДТЕК вжиє відповідних заходів і зробить все можливе, щоб у подальшому такого не відбувалося.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83