Регіональні

На «Бужанській» до роботи приступили, але готові знову вдатися до протестних дій ВАЖЛИВО!

Гірники шахти «Бужанська» ДП «Волиньвугілля», які упродовж кількох днів перебували під землею, у такий спосіб протестуючи проти невиплати заробітної плати, сьогодні приступили до роботи. Основна частина протестувальників піднялася на поверхню вчора о 19-й годині, решта (здебільшого – прохідники) – уночі. Про це повідомив голова Конфедерації вільних профспілок України та Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

«Шахтарі сподіваються, що вже найближчим часом будуть виконані обіцянки з погашення заборгованості із зарплати за кілька місяців, щедро роздані їм адміністрацією підприємства та головою Волинської ОДА Володимиром Гунчиком, - розповів Михайло Волинець. – Якщо ж далі слів справа не зрушиться з місця, то працівники «Бужанської» залишають за собою право знову вдатися до протестних дій».

За словами профспілкового лідера, попри все нововолинські гірники своїм мужнім вчинком вже зуміли привернути увагу до проблем усієї вугільної галузі, а не окремо взятої копальні. Також він зауважив, що нині на складах теплових електростанцій накопичено вугілля утричі менше, ніж торік.

«Учора ми вже бачили справжні прояви невідворотної зими, яку ще треба пережити. А зробити це за умов, коли вугільну галузь, по суті, розвалено, буде вкрай складно», - підсумував Михайло Волинець.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83