Регіональні

Протистояння на «Бужанській» триває четверту добу ВАЖЛИВО!

Шахтарі «Бужанської» ДП «Волиньвугілля» четверту добу перебувають під землею, протестуючи у такий спосіб проти невиплати заробітної плати, яку їм заборгували ще за серпень.

Тим часом голова Волинської обласної держадміністрації Володимир Гунчик закликав лідерів профспілкових осередків копальні «Бужанська» вплинути на ситуацію та спонукати протестувальників до відновлення роботи шахти. Про це очільнику Незалежної профспілки гірників України Михайлу Волинцю повідомив голова тамтешньої первинки НПГУ Вадим Царук, з яким Володимир Гунчик мав телефонну розмову.

«З шахтарями посадовці поводяться відверто по-хамськи, - прокоментував ситуацію Михайло Волинець. – Замість того, щоб надати реальну допомогу у вирішенні вкрай гострого питання, намагаються вмовити протестувальників відмовитися від своїх вимог погасити заборгованість і закликають працювати далі, обіцяючи колись із ними рахуватися. Мова не тільки про голову  Волинської обласної держадміністрації Володимира Гунчика, а й про першого заступника міністра енергетики та вугільної промисловості Галину Карп, яка вважає, що краще б гірники заробляли собі на хліб, аніж протестували. Це свідчить про одне: своє завдання пані Карп вбачає не в тому, щоб знайти кошти для погашення боргів шахтарям Волині, а щоб змусити їх приступити до роботи».

За словами Михайла Волинця, така позиція посадовців спонукає до цілковитої недовіри нинішній владі та ще запеклішої боротьби за відстоювання своїх прав.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83