Регіональні

Заробітної плати очікують під землею ВАЖЛИВО!

Третю добу гірники шахти «Бужанська» ДП «Волиньвугілля» перебувають під землею. Нині їх там 45 осіб. Вони очікують приїзду голови Волинської обласної ради Ігоря Палиці. Про це повідомив очільник Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець. 

За його словами, жодної реакції з боку профільного міністерства та обласної держадміністрації на протестну акцію шахтарів не надходило.

«Люди третю добу перебувають під землею, - зазначив Михайло Волинець. – Це надзвичайна ситуація. Але на це ніхто не реагує. Міністр і генеральний директор ДП «Волиньвугілля» - у відпустках. А голова обласної держадміністрації сидить у Луцьку, і збирає інформацію про ситуацію на «Бужанській» від журналістів. Біля шахтарів перебувають медсестра та співробітники гірничо-рятувального загону, люди знаходяться за півтора кілометра від шахтного стовбуру під лавою, там холодно. Повітря, яке подається у шахту майже такої ж температури, як і зовні».

Михайло Волинець нагадав, що гірникам «Бужанської» у повному обсязі не виплачено зарплату ще за серпень, усього лише 10 відсотків – за вересень, і жодної копійки за жовтень. А працівникам інфраструктурних підрозділів, у яких зовсім мізерні посадові оклади, заборгували ще липень. «В основному це одинокі матері. З низьким рівнем доходів і з найменшими зарплатами. У них заборгованість,  починаючи ще з липня», - підсумував профспілковий лідер.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83