Регіональні

У Вугледарі сподіваються на отримання бюджетних коштів ВАЖЛИВО!

На засіданні Робочої групи, що відбулося ще 4 жовтня у Міністерстві енергетики та вугільної промисловості, з-поміж іншого було прийняте рішення про надання бюджетних коштів інвестиційного характеру у сумі 60 млн гривень на технічне переоснащення 19-ї східної лави ДП «Шахта імені М.С. Сургая». Однак гроші так і не надійшли. Про це йдеться у листі голови тамтешньої первинної профспілкової організації НПГУ Григорія Даценка, адресованому очільнику Незалежної профспілки гірників України Михайлу Волинцю.

Повідомляється, шо на копальні задіяно лише один очисний забій з навантаженням 600 тонн на добу, а залишкові запаси (54 тис. тонн) закінчуються у лютому 2018 року. «Вибуття з роботи єдиного очисного забою тягне за собою повну зупинку підприємства, а також котельні шахти, що у зимовий період опалює не тільки будівлі та споруди поверхні, а й працює на обігрів шахтних стволів, що може призвести до непоправної аварійної ситуації та втрати підприємства як такого», - застерігає автор листа. Він також нагадує, що  копальня є містоутворюючим підприємством, зупинка якого призведе до соціальної напруги в усьому Вугледарі.

Завершується лист словами: «Щоб уникнути перерахованих вище проблем, просимо посприяти виконанню рішення Робочої групи, а саме – отриманню в найближчий час бюджетних коштів інвестиційного характеру в сумі 60 млн гривень на розвиток підприємства».

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83