Регіональні

Шахтарям не нараховують компенсацію за несвоєчасну виплату зарплати ВАЖЛИВО!

На ДП «Волиньвугілля» накопичилася заборгованість із заробітної плати за кілька місяців. Про це йдеться у листі голів первинок НПГУ шахт «Бужанська» та №9 «Нововолинська» відповідно Вадима Царука та Василя Гури, адресованого очільнику Незалежної профспілки гірників України Михайлу Волинцю. 

«Мало того, що не виплачується зарплата, то ще й компенсацію за несвоєчасну її виплату працівникам не нараховують, - зазначають автори кореспонденції. - Ми звернулися в бухгалтерію ДП «Волиньвугілля» і отримали відповідь, що суму компенсації за затримку зарплати визначає Кабінет міністрів. Нам відомо, що загальна заборгованість із зарплати по Україні становить понад 2 мільярди гривень. З цього випливає, що уряд Гройсмана не тільки не знає, як стабілізувати економіку країни і погашати заборгованість із зарплати, але й не хоче виплачувати компенсацію за несвоєчасну її виплату. По усій Україні державним службовцям підіймають заробітну плату, підвищують пенсії, а нас, гірників, кинули напризволяще. Практично з кожним днем зростають ціни на усе - продукти, одяг, пальне, комунальні послуги, і нікого не цікавить, що шахтар не отримує зарплату. Хоч як соромно це визнавати, але ми, по суті, стаємо жебраками у власній країні».

Завершується лист проханням звернутися до Прем’єр-міністра з вимогою розв’язати порушені у зверненні проблеми, інакше – «слід ставити питання про недовіру уряду України».

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83