Регіональні

Гірники «Родинської» відмовляються підніматися на поверхню ВАЖЛИВО!

30 жовтня гірники другої зміни шахти «Родинська» ДП «Мирноградвугілля» після 20-ї години відмовилися підніматися на поверхню. Згодом до них приєдналися шахтарі третьої та четвертої змін, а сьогодні й першої зміни. Загалом під землею зараз перебувають 14 осіб. У такий спосіб вони протестують проти невиплати зарплатні – їм заборгували по 75 відсотків за серпень та вересень.

«Фактично заборгованість становить три місяці, бо вже треба нараховувати за жовтень, - прокоментував інцидент голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець. – Гроші на заробітну плату мають надходити із державного бюджету за статтею «Реструктуризація» регулярно і без затримок. У цьому питанні вбачаю недопрацювання першого заступника міністра енергетики і вугільної промисловості Галини Карп. Запроваджується така практика: щоб отримати заробітну плату, шахтарям треба вдаватися до страйку. Чиновникам байдуже, що гірники працюють у надзвичайно складних умовах, причому отримуючи всього лиш від п’яти до десяти тисяч гривень, та ще й із затримками».

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83