Регіональні

Пікетуватимуть адмінбудівлю, бо не підвищують зарплату ВАЖЛИВО!

Попри численні обіцянки адміністрація ДП «Львівугілля» заробітну плату гірникам не підвищує. Про це йдеться у листі голови регіональної організації НПГУ м. Червонограда Віталія Оніжука, адресованому очільникам Львівської обласної та Сокальської районної держадміністрацій відповідно Олегу Синютці та Роману Токаю.

«Згідно із протоколом засідання двох профспілкових організацій було вирішено поетапно підвищити заробітну плату, зокрема у жовтні 2017 року - на 10 відсотків, - зазначається у зверненні. - Але адміністрація ДП «Львіввугілля» відмовляється піднімати тарифні ставки і оклади на коефіцієнт 1.1».

Завершується лист попередженням: якщо не будуть виконані вимоги шахтарів, то вони залишають за собою право провести акцію протесту - 31 жовтня пікетуватимуть адмінбудівлю ДП «Львіввугілля». Про це ж проінформували т.в.о. генерального директора підприємства Олега Акімова. 

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83