Регіональні

Вимагають скасувати наказ Міненерговугілля ВАЖЛИВО!

Сьогодні 30 гірників першої зміни ДП «Шахта №1 «Нововолинсьска», яка перебуває у процесі реструктуризації, відмовилися підійматися на поверхню. У такий спосіб вони протестують проти кадрового рішення Міністерства енергетики і вугільної промисловості України.

Як відомо, кілька днів тому профільне відомство, яке очолює Ігор Насалик, призначило виконувачем обов'язків директора ДП «Шахта №1 «Нововолинська» Григорія Бара. 18 жовтня новопризначеного керівника представили колективу. Але люди відмовилися пускати його на підприємство, оскільки, за словами заступника голови тамтешньої первинки НПГУ Павла Лазаренка, «жодних юридичних підстав для звільнення нинішнього директора Андрія Пилип’юка немає, тим паче він зараз перебуває на лікарняному». Провести новопризначенця до кабінету намагалася навіть поліція, та їй це не вдалося.

І ось ситуація знову загострилася. «Готовність підтримати гірників із першої зміни вже висловили шахтарі третьої зміни», - розповів Павло Лазаренко. За його словами, сьогодні до Києва виїжджає делегація із шахти, яка планує зустрітися з посадовцями Міненерговугілля і наполягатиме на скасуванні наказу про призначення виконувачем обов'язків директора ДП «Шахта №1 «Нововолинська» Григорія Бара. 

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83