Регіональні

Для виплати боргів на ДП «Мирноградвугілля» надійшло 17 млн гривень ВАЖЛИВО!

Учора увечері для виплати заробітної плати працівникам основних професій шахти «Капітальна» ДП «Мирноградвугілля» надійшло 4 мільйони гривень. Про це повідомив голова місцевої організації НПГУ м.Мирнограда і Покровського р-ну Олександр Абрамов. За його словами, ще 4 мільйони - на рахунку ДП «Мирноградвугілля». Їх отримають інші співробітники «Капітальної». З урахуванням цієї виплати борг перед працівниками шахти за серпень буде погашенио на 50%.

Загалом по ДП «Мирноградвугілля» відсоток виплати нижчий. При фонді зарплати в 49 мільйонів гривень з урахуванням вчорашніх надходжень для «Капітальної» Міністерство енергетики та вугільної промисловості перерахувало лише 17 мільйонів.

«Стало відомо, що одному з гірників, який разом з колегами протестував під землею на «Капітальній», стало зле і він втратив свідомість, - написав на своїй сторінці у Facebook голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець. - Перебування у складних умовах негативно позначається на здоров’ї людей, які добиваються справедливості. Гірники наразі ухвалили рішення протестувати під землею позмінно – кожен не більше однієї доби поспіль. Відзначу, що гірникам-протестувальникам профспілкові активісти спускають їжу та воду».

Під землею залишаються 46 гірників копальні «Капітальна», котрі, як і раніше, вимагають повного погашення заборгованості із заробітної плати. Нагадаємо, акція протесту розпочалася увечері 8 жовтня. Свої вимоги працівники шахти виклали в листі на ім'я Прем'єр-міністра Володимира Гройсмана та керівника профільного міністерства Ігоря Насалика.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83