Регіональні

Гірники «Капітальної» висунули урядовцям низку вимог ВАЖЛИВО!

На ВП «Шахта «Капітальна» ДП «Мирноградвугілля» склалося вкрай критичне становище у сфері соціально-економічної і фінансово-господарської діяльності, що потребує прийняття невідкладних заходів для вирішення низки питань, від яких залежить існування підприємства, продуктивність його роботи, рівень соціальної захищеності його працівників. Про це йдеться у зверненні, адресованому Прем'єр-міністру Володимиру Гройсману та міністру енергетики та вугільної промисловості Ігорю Насалику.

«Шахтарі заробили свої гроші тяжкою працею, й покладати на їх плечі відповідальність за неефективне керування підприємством - не допустимо, - зазначається у листі, одним із авторів якого є голова Місцевої організації НПГУ м. Мирнограда та Покровського р-ну Олександр Абрамов. - На зборах, які відбулися 18 вересня, працівники ВП «Шахта «Капітальна», залишили за собою право на акцію протесту, якщо вимоги, щодо погашення заборгованості не будуть виконані до 30 вересня».

Заборгованість по заробітній платі перед працівниками досі не погашено. Тому сьогодні гірники «Капітальної» із третьої зміни не піднялися на поверхню. «Працівників довели до критичного стану, нема чим сплачувати комунальні послуги, годувати дітей, - йдеться у зверненні. - Акцію протесту шахтарів буде продовжено до повного погашення заборгованості по заробітній платі».

Завершується лист такими вимогами: погасити заборгованість по заробітній платі за серпень та виплатити аванс за вересень: виділити для вугільної галузі обіцяні 300 млн грн дотації на собівартість і 200 млн грн для придбання саморятівників та на охорону праці; виділити грошові кошти для монтажу Південної корінної лави в сумі 139 млн грн.

Також автори звернення наполягають на тому, аби до 27 жовтня 2017 р. з ними зустрівся  очільник уряду Володимир Гройсман. 

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83