Регіональні

Волинські шахтарі попередили посадовців про крайні заходи ВАЖЛИВО!

Трудові колективи ДП «Волиньвугілля» надіслали звернення на адресу Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика, голови Волинської ОДА Володимира Гунчика. У кореспонденції зазначається, що через заборгованість із заробітної плати за липень-серпень 2017 року працівники відокремлених підрозділів шахта «Бужанська» та шахта №9 «Нововолинська» кілька діб поспіль проводять акцію протесту і категорично відмовляються приступати до роботи допоки не буде погашено заборгованість із заробітної плати.

У зверненні наголошується, що трудові колективи вкрай занепокоєні ситуацією, яка склалася навколо вугільних копалень Волинського регіону. Вказується, що «першочергового вирішення потребують найгостріші питання:

формування в державному бюджеті на 2018 рік статей видатків «Для часткового покриття витрат із собівартості товарної вугільної продукції» та «Заходи з охорони праці та підвищення техніки безпеки на вугільних підприємствах;.

фінансування технічного переоснащення діючих шахт, адже знос на сьогодні перевищує 80%. Технічне переоснащення вугільних підприємств дасть можливість нарощувати виробництво, забезпечить робочі місця та дасть можливість якісної оцінки роботи працівників вугільної промисловості шляхом підвищення заробітної плати удвічі».

Перебої з постачанням електроенергії та стале відключення призводять до значних матеріальних збитків та постійних втрат вуглевидобутку, інформують автори листа. І пропонують створити структуру, яка б об’єднала всі вугільні підприємства Волині в одне підприємство.

Наприкінці звернення зазначається: «Застерігаємо, що в разі невиконання вимоги щодо погашення заборгованості із заробітної плати в повному обсязі, трудові колективи змушені будуть вдатися до крайніх заходів - блокувати з 9 жовтня міжнародний митний перехід Ягодин.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83