Регіональні

Якщо не виплатять зарплату, обіцяють перекрити митницю ВАЖЛИВО!

Продовжуються акції протесту шахтарів Нововолинська. Як повідомив голова первинного осередку НПГУ шахти №9 «Нововолинська» Василь Гура, сьогодні гірники пікетували ДП «Волиньвугілля».  Головна вимога протестувальників – виплатити заборговану за липень і серпень заробітну плату.

За словами профспілкового лідера, перед шахтарями виступив генеральний директор ДП «Волиньвугілля» Олександр Зорінякий повідомив, що питанням виплати заборгованого займаються і навіть готові позичити гроші у ДП «Львіввугілля». Зорін сказав, що спілкується телефоном із заступником міністра та повідомляє йому вимоги шахтарів, а також запропонував гірникам оформити їх письмово й пообіцяв доправити цей текст у Міненерговугілля. Генеральний директор запропонував гірникам припинити акцію протесту, але вони на це не згодилися. Шахтарі ухвалили колективне рішення: у разі, якщо до п’ятниці, 6 жовтня, заборговану за два місяці зарплату не буде виплачено, у понеділок, 9 жовтня, перекрити митницю у Ягодині. 

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83