Регіональні

Тиск на лідера первинки НПГУ ПАТ "Євраз Суха Балка" продовжується ВАЖЛИВО!

Продовжується тиск з боку адміністрації підприємства на лідера первинного осередку НПГУ ПАТ "Євраз Суха Балка" Сергія Барабашука. Про це повідомляє голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.   


 

На профлідера морально тиснули, щодо нього застосовували фізичну силу, і це у робочий час, на робочому місці, - зазначив Михайло Волинець. – Нещодавно взагалі невідомі люди влаштували переслідування на машинах Сергія у його вільний від роботи час. Крім того, адміністрація тисне на членів профспілки, яку очолює Сергій, аби вони виходили з неї. Також вона усіляким способами налаштовує людей проти профлідера. 
Наразі адміністрація ПАТ "Євраз Суха Балка" вирішила позбавити первинний осередок НПГУ ПАТ "Євраз Суха Балка" кабінету. До речі, це  також є порушенням прав профспілок. Пояснюють це тим, що, мовляв, вимушені закрити будівлю, де розташований кабінет, бо вона  – в аварійному стані та потребує капітального ремонту. Але, схоже, до цього доводять навмисно»

Михайлу Волинецю незрозумілими є й дії адміністрації підприємства ПАТ "Євраз Суха Балка"  стосовно журналістів 5 каналу. У працівників медіа  відібрали квадрокоптер під час зйомок  та ще йще й звинуватили їх у розхитуванні ситуації на підприємстві.

12

 

image001

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83