Регіональні

Кривий Ріг: Тиск на лідера незалежної профспілки ВАЖЛИВО!

Голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець повідомив про тиск на всіх рівнях на лідера голову ППО НПГУ ПАТ «Євраз Суха Бала» Сергія Барабашука. 


 

«Упродовж останніх трьох діб за Сергієм Барабашуком здійснюється незаконне спостереження з темно-сірого джипу Mitsubishi та сірої Audi із тонованими вікнами, - повідомив голова НПГУ. –  Крім того, в місцевих ЗМІ та соціальних мережах відкриті спеціальні сторінки, на яких подається інформація, яка дискредитує молодого профлідера. Незалежним профспілкам відомі номери авто та імена осіб, долучених до цього незаконного переслідування та безпідставного цькування. Крім кримінальних осіб, які стоять за цими ганебними вчинками, до тиску на незалежного профспілкового лідера долучилися старі кишенькові профспілки, менеджери вищої ланки «ЄвразХолдингу», які залишилися у штаті підприємства після придбання його Олександром Ярославським, й, як не дивно, служба безпеки підприємства, у штат якої входять колишні працівники міліції. Робітники-колеги Сергія та солідарні з ним члени незалежних профспілок активно долучаються до спростування брехні у соціальних мережах і надають всіляку підтримку профлідеру та його сім’ї».

Михайло Волинець наголосив, що незалежні профспілки захищатимуть своїх лідерів та активістів.

«Справа честі для поліції – втрутитись у цю ситуацію та всебічно провести розслідування фактів розгулу криміналу у м. Кривий Ріг», - додав профлідер. 

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83