Регіональні

Профспілка «Металістів» з’ясувала, чому нема питної води ВАЖЛИВО!

Після неодноразових звернень працівників Дніпровського металургійного  комбінату в комісію з питань охорони праці профспілкового комітету «Металістів», що входить до складу Конфедерації вільних профспілок України, було прийнято рішення організувати відвідування структурних підрозділів з метою виявлення причин поганого забезпечення цехів питною водою.

«Відвідали новопрокатну дільницю прокатного цеху, - повідомляється на офіційному сайті профспілки. - Скажемо відразу, що стан справ із питною водою тут далекий від ідеалу».

Щоб дізнатися причину, профспілківці звернулися до в.о. начальника зазначеної дільниці Ю. Прокопенка. Той надав переписку з цехом водопостачання щодо відсутності води. Але, як виявилося, на жодній нараді з питань охорони праці про розв’язання даної проблеми не йшлося.

Та й сам Ю. Прокопенко вважає, що цей аспект не потребує зайвої уваги, бо, за його словами, «робітники можуть набрати води в пляшку на сусідній питній точці і втамовувати спрагу протягом зміни». «Але проблема в тому, - наголошується в публікації на сайті, - що питну точку, яка б функціонувала, треба ще знайти!»

Окрім того, члени комісії виявили, що поблизу прокатного цеху є видимий прорив трубопроводу питної води. Але ліквідувати аварію не можуть через відсутність тракториста-екскаваторника. Як результат, сотні людей у страшенну спеку змушені страждати через брак води.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83