Регіональні

У «Львівській вугільній компанії» попереджають про радикальні дії ВАЖЛИВО!

Трудовий колектив ПАТ «Львівська вугільна компанія» у зв'язку зі складною ситуацією, що склалася на підприємстві, надіслав звернення до глави уряду Володимира Гройсмана, міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика, очільника львівської облдержадміністрації Олега Синютки, інших високопосадовців. Про це повідомила голова тамтешньої первинної профспілкової організації НПГУ Наталія Барна.

 

«На сьогодні існує заборгованість із заробітної плати за квітень, травень і червень 2017 року, оклади і тарифи розраховані виходячи з мінімальної заробітної плати 1600 грн. Безпечні умови праці на підприємстві не створюються, бракує коштів для підготовки роботи фабрики в осінньо-зимовий період. Все це — наслідок невиконання ДП «Львіввугілля» своїх договірних зобов’язань щодо своєчасної і повної оплати за надані послуги зі збагачення вугілля», - наголошується у листі.

Також там зазначається, що станом на 01.08.17 р. ДП «Львіввугілля» заборгувало підприємству три місячні фонди заробітної плати. «Працівники фабрики доведені до відчаю, - акцентується у листі, - гроші виплачуються частково, а потрібно ж збирати дітей до школи».

«Якщо до 10 серпня ДП «Львіввугілля» не розрахується за надані послуги, то вже з наступного дня трудовий колектив фабрики припинить відвантажувати концентрат і частково призупинить виробництво та вдасться до радикальніших дій, а саме: перекриття доріг і акцій пікетування», - попереджають автори звернення.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83