Регіональні

Гірники Львівщини припинили відвантажувати вугілля та готуються перекривати міжнародну трасу ВАЖЛИВО!

 

Сьогодні, 4 серпня, у м. Червоноград відбулося спільне засідання голів профспілкових організацій  Регіонального об’єднання Незалежної профспілки гірників України м. Червонограда  та Профспілки працівників вугільної промисловості України вугільних підприємств ДП «Львіввугілля».  На ньому також були присутні в.о. генерального директора держпідприємства О. Акімов та народний депутат України М. Бондар. 


 

Профспілкові лідери обговорили критичну ситуацію, яка склалася на шахтах ДП «Львіввугілля» через невиплату працівникам зарплат за червень 2017 року. З метою "недопущення некерованих радикальних акцій протесту працівників" вони ухвалили рішення сьогодні о 15.00 призупинити відвантаження вугілля з шахт  ДП "Львіввугілля" споживачам до надходження коштів на виплату заробітної плати працівникам за червень 2017 року.  У випадку не надходження грошей до 17.00 год. 7 серпня гірники  цього ж дня готові провести акції протесту у формі перекриття міжнародної автомобільної дороги Львів-Рава-Руська в районі с. Воля-Висоцька з 18.00 до 21. 30. Також на спільному засіданні вирішили, що 7 серпня представники профспілок візьмуть участь у зустрічі з Міністром енергетики та вугільної промисловості України Ігорем Насаликом й обговорять питання виплати заборгованості з заробітної плати та її рівня. 

Про своє спільне рішення голови профорганізації  поінформують трудові колективи шахт на позмінних зборах й повідомлять про нього представників влади, правоохоронні органи та засоби масової інформації. 

 

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83