Регіональні

Шахтарі Львівщини вимагають відсторонення від посади міністра Ігоря Насалика ВАЖЛИВО!

Конференція трудового колективу ДП “Львіввугілля” висловила недовіру міністру енергетики та вугільної промисловості Ігорю Насалику через невиплату зарплати та критичну ситуацію у галузі. 


 

Шахтарі Галичини звернулися з листом-вимогою до Президента України Петра Порошенка, Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, Голови Верховної Ради України Андрія Парубія, очільників Львівської ОДА, обласних СБУ та Нацполіції та голови КВПУ і НПГУ Михайла Волинця з вимогою відсторонити Ігоря Насалика від посади міністра енергетики та вугільної промисловостію.

Якщо вимоги трудового колективу ДП «Львівугілля» про виплату зарплати за червень і авансу за липень 2017 року, а також звільнення з посади Ігоря Насалика не будуть виконані, шахтарі із 4 серпня вдадуться до акцій протесту – із 9-ї години призупинять відвантаження вугілля усім споживачам, влаштують пікетування Львівської ОДА та перекриють автошлях міжнародного значення Львів - Рава -Руська на пішоходному переході поблизу села Добросин.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83