Регіональні

Шахтарі ПАТ "Лисичанськвугілля" четверту добу – під землею ВАЖЛИВО!

На шахтах  імені Г. Капустіна та «Новодружеська»  ПАТ «Лисичанськвугілля» продовжують протестувати під землею гірники з вимогою виплати заборгованих зарплат.  Про це повідомляє голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець. Він також поінформував, що група лисичанських гірників завтра протестуватиме у Києві.


 

Наразі на шахті імені Г. Капустіна під землею протестують 36 гірників, на «Новодружеській» - 21.

«Ситуація дуже складна, - зазначив Михайло Волинець. – Гірники четверту добу поспіль перебувають  під землею у шкідливих  та небезпечних умовах. Крім того, на них тисне адміністрація. Нагадаю, що минулого року через невиплату зарплат протестували гірники ДП «Селидіввугілля», й тоді Віктор Трифонов вчинив акт самоспалення».

Голова НПГУ також повідомив, що завтра шахтарі ПАТ "Лисичанськвугілля" приїдуть до Києва й протестуватимуть біля Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, Кабінету міністрів України та Міністерства соціальної політики України. Акція розпочнеться о 10.00 біля будівлі Міненерговугілля (вул.  Богдана Хмельницького, 4). 

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83