Регіональні

Резолюцію мітингарі надіслали очільникам держави ВАЖЛИВО!

Біля будівлі Дніпропетровської обласної ради відбувся мирний мітинг, організований місцевими профспілковими організаціями, зокрема і Вільної профспілки медичних працівників України. Масштабну акцію підтримали ветерани АТО, чорнобильці, шахтарі-інваліди, представники громадських організацій. Усього в заході взяли участь більш як півтисячі осіб. 

На мітингу було схвалено текст резолюції, яку вирішено відправити Президенту України Петру Порошенку і до Голови Верховної Ради Андрію Парубію. Пропонуємо ознайомитися з її змістом.

«Ми, учасники мiтингу, мешканцi Павлограда, Павлоградського та Юр’ївського районiв, звертаємося до вас для реагування на дії Днiпропетровської обласної державної адмiнiстрацiї та Днiпропетровсъкої обласної ради. Неодноразовi звернення профспiлкових органiзацiй вcix piвнів, громадських органiзацiй, депутатiв Павлоградскьоi мicької ради щодо

продовження контракту з Костюковою Мариною Гаральдівною на посаді головного лiкаря комунального закладу мiсъкоi лiкарнi №4 м. Павлограда голова ДнiпропетровсъкоТ обласної ради Приryнов Глiб Олександрович iгнорус думку вищевказаних органiзацiй та депyтатського корпусу. Тим самим він дискредитує державну полiтику Президента України – «Жити по-новому», радитися з народом. Ми засуджуемо поведiнку Пригунова Глiба Олександровича, який своїми дiями провокус недовiру до влади та посилює розчарування виборців».

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83