Регіональні

Шахтарі ДП «Шахта «Нововолинська» №1» проти зміни керівництва ВАЖЛИВО!

Гірники ДП «Шахта «Нововолинська» №1» обурені призначенням на їхнє підприємство нового керівника. Про це телефоном повідомив голова первинного осередку Незалежної профспілки гірників України копальні Анатолій Мухомеджанов. 


 

Як розповів профспілковий лідер, сьогодні стало відомо про наказ Міненерговугілля, яким замість Андрія Пилип’юка директором ДП «Шахта «Нововолинська» №1» призначено Михайла Борсука.

«Наша шахта зараз на реструктуризації, - розповідає Анатолій Мухомеджанов. – Ми демонтуємо обладнання й передаємо його на інші підприємства, виконуємо інші, необхідні у таких випадках роботи. Підприємство спокійно працює і ми хочемо, щоб так було й надалі. Тому колектив категорично проти зміни нашого нинішнього керівника Андрія Петровича Пилип’юка на Михайла Миколайовича Борсука, який залишив по собі недобру славу з тих часів, коли був генеральним директором ДП «Волиньвугілля». Гірники рішуче налаштовані проти нового керівника підприємства. На завтра на 7.30 призначені збори трудового колективу, де буде вирішено, які саме способи використати, аби не допустити приходу на шахту Михайла Борсука».

Анатолій Мухомеджанов також сказав, що він телефонував пану Борсуку і пропонував йому добровільно відмовитися від посади, аби не збурювати колектив, але той відповів йому грубо й зверхньо. Тому профспілковий лідер не виключає, що завтра можливе застосування сили з обох сторін. Принаймні гірники готові винести Михайла Борсука за межі підприємства разом із кріслом. 

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83