Регіональні

Від погроз членам незалежних профспілок перейшли до дій проти них ВАЖЛИВО!

У ніч на суботу, 10 червня, у Шостці Сумської області невідомі облили бензином і підпалили двері квартири члена незалежної профспілки діагностичного центру Тетяни Федоренко, а також приватного офісу, в якому працює голова незалежної профспілки медичних працівників Комунальної установи Сумської облради «Обласний діагностичний центр у м. Шостка», Олександр Томкус.


 

Цим інцидентам передував тиск на активістів незалежних профспілок. Так, у лютому цього року зловмисники підпалили автомобіль голові Шосткинського об’єднання вільних профспілок «Громадський контроль», депутату міської ради Ростиславу Дупліну. А Олександру Томкусу до житлового будинку, в якому у той час перебували його малолітні діти, кинули «коктейль Молотова».

У червні ц.р. тиск знову посилився. Після того, як 6 червня Шосткинський міськрайонний суд поновив на посаді незаконно звільнену працівницю, члена незалежної профспілки діагностичного центру Тетяну Федоренко, уже 8 червня їй почали погрожувати фізичною розправою, якщо вона добровільно не звільниться з роботи. А уніч на суботу зловмисники підпалили вхідні двері до її квартири. Подібний інцидент цієї ж ночі стався й в офісі приватної установи, де працює активіст незалежної профспілки Олександр Томкус. Лише, дякуючи щасливому збігу обставин, ніхто у цих прикрих випадках не постраждав. На жаль, місцева поліція, представники якої у лютому й червні ц.р. виїжджали на місця подій, так і не встановила та не притягнула до відповідальності осіб, причетних до цих злочинних дій. Тому Шосткинське об’єднання вільних профспілок «Громадський контроль» звернулося до голови Конфедерації вільних профспілок України Михайла Волинця з проханням надати всебічну допомогу активістам незалежних профспілок щодо захисту їхнього життя, здоров’я та трудових прав.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83