Регіональні

Гірники шахти №9 «Нововолинська» вимагають виплати заборгованих зарплат ВАЖЛИВО!

Сьогодні, 12 червня, перша зміна шахти №9 «Нововолинська» відмовилася спускатися в копальню, вимагаючи повернення заборгованості з зарплат. Про це повідомив голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець з посиланням на очільника ППО НПГУ ВП «Шахта №9 «Нововолинська» Василя Гуру.


 

Як розповів Василь Гура, наразі проходять збори на шахті за участю генерального директора ДП «Волиньвугілля». Після них трудівники визначаться зі своїми подальшими діями.

«Гірники протестують через невиплата заробітної плати, - розповів Василь Гура. – Вони отримали тільки 54% зарплати за квітень. Міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик обіцяв погасити заборгованість до 3 червня".

Як стало відомо, генеральний директор ДП «Волиньвугілля» Олександр Зорін під час зустрічі вмовив гірників приступити до роботи. Він пообіцяв, що до обіду повідомить інформацію, коли точно будуть гроші.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83