Регіональні

Шахтарів вмовили не пікетувати Львівську ОДА ВАЖЛИВО!

Після тривалих перемовин із головою Львівської обласної держадмінстрації Олегом Синюткою гірники ДП «Львіввугілля» вирішили відтермінувати пікетування ОДА та перекриття дороги Львів - Рава-Руська. Сьогодні їм пообіцяли виплатити всю заборгованість за квітень, а це майже 35 млн грн.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Конфедерації вільних профспілок України та Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець. Також він додав: «Скоро 10 червня - день авансу, гірники ДП «Львіввугілля» сподіваються, що його виплатять вчасно. До речі, за травень заборгованість по зарплаті становить 100 %! Влада обіцяє вирішити дане питання в найближчий час».

Нагадаємо, шахтарі Червонограда мали намір 7 червня перекривати дорогу Львів - Рава-Руська, що веде до міжнародного пункту пропуску, заблокувати рух на самому пункті пропуску в Раві-Руській, а також пікетувати Львівську ОДА.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83