Регіональні

Задля ефективнішої взаємодії ВАЖЛИВО!

Голова Незалежної медіа-профспілки України Ігор Чайка зустрівся із прокурором Чернівецької області Олегом Соболем та начальником Головного управління Національної поліції у Чернівецькій області Сергієм Пілігрімом.


 

У ході розмови було обговорено  питання щодо співпраці у забезпеченні прав журналістів, а також акцентовано увагу на підготовці та підписанні меморандуму між правоохоронними органами та Незалежною медіа-профспілкою України.

Як наголосив Ігор Чайка, підписання такого документа дасть можливість підвищити ефективність взаємодії правоохоронців та медійників, адже тільки конструктивна співпраця допоможе кожній зі сторін належним чином виконувати свої професійні обов’язки.

У свою чергу, Олег Соболь та Сергій Пілігрім запевнили, що правоохоронці регіону готові долучитися до розробки комплексних заходів, спрямованих на профілактику порушень прав журналістів, а також притягувати до відповідальності осіб, які вчинили протизаконні дії стосовно представників засобів масової інформації.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83